czwartek, 27 stycznia 2011

Jaroussky and Farinelli: Cara Sposa (Handel)

Moja  Milośc Muzyka Barokowa :))
Film Farinelli jest pełen takiej muzyki , historia kastrata o anielskim glosie . Arie do tego filmu powstały z połączenia głosu kobiecego z męskim . Dla mnie jest to cos absolutnie przepięknego , mogę tego słuchac w nieskończonośc , bylo by cudownie mieć ścieżkę dzwiękową z tego filmu .
Muzyką barokowa zainteresowałam się niedawno , zawsze wydawało mi się ,że muzyka poważna to " wyższa szkoła jazdy " dla ludzi z wybitnym gustem muzycznym .Widocznie do wszystkiego w życiu trzeba dojrzeć. Słuchając takiej muzyki czuję spokój , radość , podziw,dla czystości i piękna głosu . Otwiera ona we mnie jakieś wewnętrzne drzwi , które byly do tej pory tajemnica nawet dla mnie samej .

Znów czuję się gorzej , jak zwykle ból przychodzi noca , budzi mnie i nasila się z każdą chwilą . W niedziele w nocy znów przyszedł , doczekałam do 7,30 i poszłam do przychodni do lekarza rodzinnego . Ludzie widząc moją zielono szarą twarz bez komentarzy przepuścili mnie w kolejce , po zastrzyku ból głowy zmniejszyl się ale nie odszedł . Lekarz rodzinny wystawił mi zlecenie na stałe w razie bólu na zastrzyk dostałam receptę na lek Dexak , ale jeszcze go nie wykupiłam .Oby jak najrzadziej był mi potrzebny .

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

życzę ci więc, aby lek był jak najrzadziej potrzebny.