wtorek, 11 czerwca 2013

Dużo o wszystkim

Dawno nie pisałam na blogu , wciąz jest coś pilniejszego do zrobienia . Dziś będzie więcej w jednym poście . Najważniejsze  jest to ,że pojawiła się szansa na większe mieszkanie w przyszłym tygodniu będę już wiedziała czy zamienię 32metry na więcej , trzymajcie kciuki oby się udało , akurat byłby super prezent na moje urodziny (22 czerwca ).Po drugie Najmłodsza córka brała udział w konkursie  matematycznym i wraz z kolegą z klasy odbiera dziś u burmistrza nagrody dla laureata . W piątek była wraz z drużyną na zawodach piłkarskich i wygrali klasyfikacjie wojewódzkie . piszą o tym w gazetach i nawet w TV regionalnej byli . Myslę,że zwycięstwo jest w dużej mierze jej zasługą bo stała na bramce i bardzo dobrze broniła .
Poza tym jak już ją chwalę to ona sama szyje na maszynie , ostanio  uszyła torby na zakupy , prawie sama ja tylko pomogłam skroić i pospinałam szpilkami .
Nie ukrywam ,że jestem bardzo z niej dumna :))Poza tym uszyłam fajny przydaś który mieści w sobie kredki dziecinne drobiazgi i blok . Blok zakłada się na gumki i można go wyjmować . Przydaś jest na sprzedaż jesli komuś się spodoba proszę o kontakt :)


Poduszka w gwiazdki

Poduszka uszyta już jakiś czas temu ale dopiero dziś doczekała się prezentacji ,tkanina w gwiazdki pochodzi ze sklepu
handmade.mybeehouse.pl
Polecam serdecznie mają cudne tkaniny i atrakcyjne ceny .
Tył poduszki uszyty jest z dresowej dzianiny miękkiej i bardzo dobrej gatunkowo nie farbuje ani nie zbija się w kulki .