piątek, 21 grudnia 2012

Mój narzeczony :))

Przedstawiam mojego narzeczonego , jest to ideał , nie narzeka, nie pali, nie pije , zawsze siedzi w domu, bardzo we mnie zakochany i bardzo przystojny :)) sami zobaczcie jakie przystojniak z niego :)
Narzeczony to wielki zwitek ociepliny która jest potrzebna przy szyciu patchworków , przyozdobiłam ją i mieliśmy wiele zabawy i śmiechu . U mnie wszytko dobrze , w tym roku zaprosiłam na Wigilie swoją mamę do siebie . Resztę świątecznych dni spędzę w domu . Mam w tym roku wiele powodów do radości , a najbardziej ciesze się z tego ,że lipcowa operacja udała się i mogę te święta spędzać razem z dziećmi .

4 komentarze:

anulek pisze...

Och taki narzeczony to na +6 nie marudzi, mina uśmiechnięta, nie kreci nosem gdy mu coś nie w smak, jest miły przytulny i wbrew pozorom bardzo ciepły.
Edyta dla ciebie i Twoich dzieci wszystkiego dobrego, zdrowia dla Was ja i tak jestem zawsze pełna podziwu dla Ciebie bo jesteś wspaniałą mamą i kobieta która żadnej pracy się nie boi!

Anonimowy pisze...

Edytko zasługujecie na spokojne ,zdrowe ,pelne radosci i szcześcia Swięta...

Wszystkiego Najlepszego
dla Ciebie i dzieci

pozdrawiam inka-1

Bałwanek uroczy jak wszystko co wychodzi z Twych rąk

agnieszka pisze...

Piękny dzień Bożego Narodzenia już blisko, mogę Ci życzyć tylko szczerze, Pięknych momentów i chwil wśród rodziny w tę Wieczerzę, Wszystkiego w blasku, złocie i czerwieni, Niech nowy nadchodzący rok, będzie dla Ciebie pełen nadziei, Oby spełniło się nie jedno a wiele Twoich marzeń, Wszystkiego najlepszego i mnóstwa wrażeń


a narzeczony-przecudny:))

Gazynia pisze...

Pomysł z bałwankiem przedni!!! Przyznaję się bez bicia, że go odgapiłam:D JUż miałam wynosić rolkę do piwnicy, gdy przypomniałam sobie o Twoim "narzeczonym";) Mój jest dwa razy taki gruby, ale zachwycił wszystkich:)
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich Bliskich!!!
Ściskam cieplutko!!!