wtorek, 11 czerwca 2013

Dużo o wszystkim

Dawno nie pisałam na blogu , wciąz jest coś pilniejszego do zrobienia . Dziś będzie więcej w jednym poście . Najważniejsze  jest to ,że pojawiła się szansa na większe mieszkanie w przyszłym tygodniu będę już wiedziała czy zamienię 32metry na więcej , trzymajcie kciuki oby się udało , akurat byłby super prezent na moje urodziny (22 czerwca ).Po drugie Najmłodsza córka brała udział w konkursie  matematycznym i wraz z kolegą z klasy odbiera dziś u burmistrza nagrody dla laureata . W piątek była wraz z drużyną na zawodach piłkarskich i wygrali klasyfikacjie wojewódzkie . piszą o tym w gazetach i nawet w TV regionalnej byli . Myslę,że zwycięstwo jest w dużej mierze jej zasługą bo stała na bramce i bardzo dobrze broniła .
Poza tym jak już ją chwalę to ona sama szyje na maszynie , ostanio  uszyła torby na zakupy , prawie sama ja tylko pomogłam skroić i pospinałam szpilkami .
Nie ukrywam ,że jestem bardzo z niej dumna :))Poza tym uszyłam fajny przydaś który mieści w sobie kredki dziecinne drobiazgi i blok . Blok zakłada się na gumki i można go wyjmować . Przydaś jest na sprzedaż jesli komuś się spodoba proszę o kontakt :)


7 komentarzy:

ivoncja pisze...

Trzymam jak najmocniej kciuki za zmianę mieszkania! Edytko, masz fajne i zdolne dzieciaki, jeszcze nie raz w życiu duma Cię będzie rozpierać, czego Ci życzę (nie tylko z okazji urodzin:)), bo jesteś super babeczką!
Przydaś śliczny i bardzo pomysłowy, aż żałuję, że nie mam małych dzieci w rodzinie! :)

mi pisze...

Trzymam kciuki za zamianę mieszkania ;) (sprawdź maila)

Anonimowy pisze...

Niedaleko pada jablko od jabloni:) Corke masz zdolna - mnnie maszyna do szycia do dzis przeraza:)

W sparwie mieszkania trzymam najmocniej kciuki - bo bardzo na wieksze zaslugujecie!EWA

Anonimowy pisze...

Udało się z mieszkaniem?

Magda

MadamSyllaq pisze...

Edytko jestem pełna podziwu,ze wychowałaś sama tak zdolne i mądre dzieci,łezka czai się w oku na sama myśl ile cie to kosztowało,ale warto było.
Jesteś mądra i taka pozostań:)

dorjana pisze...

Gratuluje zdolnych dzieci,corcia odziedziczyla talent po Tobie!

Anonimowy pisze...

kangur...?
Syn dostał wyróżnienie i 'tylko' uścisk dłoni dyrektora szkoły :)
w przyszłym roku zagonię go do nauki i porobię zdjęcia w ratuszu ;))))
Gratuluję sukcesów i życzę kolejnych : )