niedziela, 13 października 2013

cuda się zdarzają :)

Nie wiem jak inni ale ja  mam to wielkie szczęście ,że cuda mnie nie omijają :)kiedy jestem juz na dnie i wydaje mi się ,że nie ma mozliwości wyjścia z tej sytuacji zdarza się cud i sprawy same się rozwiązują . Miałam iśc do Kliniki na badania , byłam w przychodni przyklinicznej gdzie pobrano mi krew na wiele badań wstępnych . Dzwoni do mojej Pani  Doktor a ona się śmieje , że wyniki wyszły bardzo dobre można powiedzieć idealne i nie ma w tej chwili potrzeby kłaść się do szpitala . kazała mi tylko zrobić USG brzucha na wszelki wypadek . Spadł mi wtedy kamień z seca , bo pobyt w szpitalu w czasie roku szkolnego to wielkie obciązenie dla mojej mamy ,która opiekowała by się dziećmi . Ja wiem czemu ten cud zawdzięczam , to zasługa Joasi i jej mamy ,Dzieki nim mam możliwość przyjmowania Hepamercu .Lek ten jest cudowny idealnie regeneruje wątrobę i to od razu widać . Cuda następny -ide do okulisty bo dawno nie byłam a kontrolować sie trzeba , chciałam receptę na okulary bo jak dwa lata temu usiałam na swoich starych tak do tej pory nie mam . w gabinecie szok dla nas obu bo okazuje się ,że minus 1,5 dioptrii weszłam , minus 0,75 .Czyli można powiedzieć ,że wada moja która mam od czasów liceum zmniejszyła sie  o połowę !!!Cuda ostatni jest tez niezwykły to cud dobroci i wielkiego serca i bardzo za niego dziękuje . Dzięki takich chwilom wierzę jeszcze bardziej ,że Anioły na ziemi istnieją naprawdę .

5 komentarzy:

Małgorzata Bogumiła pisze...

Oby tak dalej dobrze się działo u Ciebie. Głowa do góry i do przodu. Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Jest pani niezmiernie dzielną kobietą, bardzo podziwiam!!!, czasami tu wchodzę na bloga i jestem pod ogromnym wrażeniem:) pozdrawiam z Wrocławia -stała czytelniczka

anulek pisze...

Edyta ja wierzę że będzie dobrze! anioły są mają niewidzialne skrzydła;)

ivoncja pisze...

Myślę, że wszyscy, którzy Cię znają, czy to w "realu", czy tylko wirtualnie, dobrze Ci życzą- i te życzenia się spełniają. :)

dorjana pisze...

Wiecej takich zyciowych Cudow Ci zycze.
Ciesze sie na takie dobre wiesci:)