piątek, 2 grudnia 2011

Wynik badan i orzeczenie komisji

Na niespokojne myśli najlepsze lekarstwo to praca , zajęłam się robieniem spódniczki tutu na balet dla córki koleżanki . Moje myślenie i tak nic nie zmieni , jak mózg zajęty praca to nie ma czasu na wymyślanie coby było gdyby . Spódniczkę zrobiłam z resztek firanek mam nadzieję ,że przypadnie do gustu baletnicy :).
Dziś odebrałam orzeczenie o niepełnosprawności dostałam lekki stopień do 2016 roku . Pani wydająca orzeczenia spytała czy się cieszę bo dużo osób ma odmowy orzeczenia ? . Powiedziałam je ,że nie bo ja bym nie chciała mieć żadnego orzeczenia i być zdrowa !!

Na koniec najlepsze rzecz niepozorny papierek z niewyraźnym nadrukiem ale po przeczytaniu wyniku kamień spadł mi z serca . Marker nowotworowy CA 125 w normie .
W poniedziałek mam wizytę i lekarz zadecyduje co dalej .

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Myślę, że nie tylko ja czekałam na tego posta cały dzień. Cieszę się bardzo z wyników i dalej trzymam kciuki, żeby wszystko było po Twojej myśli.
M.

Anonimowy pisze...

Edyto, bardzo mnie cieszy ten niepozorny papierek. Trzymam za Ciebie kciuki i ściskam wirtualnie.

ivoncja pisze...

To bardzo dobre wieści, Edytko! Bardzo się cieszę!

Gośka pisze...

Same dobre wieści.:)

A powiedz,bierzesz jakąś kasę za te Twoje przeróbki,szycie? Albo symboliczną czekoladę?
Koleżanka koleżankom,sama kiedyś uczyłam się strzyc na innych , za darmo,a potem dzwonili,czy nie uczesałabym ich gratis na ślub - w salonie by zapłacili około 100- 200 zł,a jak mówiłam,że biorę za to 50 zl to była obraza. Nie można dać się wykorzystać.

Anonimowy pisze...

Cieszę się, że wynik markera w normie. Dużo zdrowia - Małgosia:)

Anonimowy pisze...

Cieszę się z dobrych wyników, czy będziesz robić inne badania ?
Myślałam, że w takich przypadkach robi się biopsję. Zobaczymy, co powie lekarz.
Też ostatnio zrobiłam dwukolorowe tutu dla Córeczki. Sama przyjemność z pracy :-))
Pozdrawiam, Stała Czytelniczka

Anonimowy pisze...

Ja również się dołączam do radości i dobrych życzeń. Niedawno odkryłam Twojego bloga i wczorajczytałam pół dnia, a z każdym wpisem odkrywałam jaką jesteś dzielną i silną kobietą. Pozdrawiam!

dorjana pisze...

Ciesze się Edytka ze wyniki dobre,pewnie ze lepiej byc zdrowym ale o chorując poważnie lepiej miec orzeczenie niz go nie mieć..
Spódniczka baletnicy piękna